15 uniwersytetów zrzeszonych w ERCIS gośćmi Katedry Informatyki Stosowanej

Data: 13.09.2023

Wydział Informatyki i Telekomunikacji był gospodarzem wydarzenia ze względu na wieloletnie członkostwo w organizacji ERCIS. Od 4 do 6 września odbyły się wspólne sesje z obustronnymi rozmowami przedstawicieli, podczas których prezentowane były możliwości wzajemnej współpracy.

W gronie gości znaleźli się przedstawiciele następujących uczelni: Kaunas University of Technology, TU Dortmund University, Turku School of Economics, Tuscia University, University of Agder, Uniwersytet Gdański, University of Liechtenstein, University of Minho, University of Münster, University of Paderborn, University of Potsdam, University of São Paulo, University of Sevilla,University of St. Gallen czy University of Twente. Obecni byli także dyrektorzy centrum prof. Jörg Becker oraz prof. Jan vom Brocke z University of Münster.

Więcej informacji oraz galerię zdjęć można znaleźć tutaj.